10PCS/Daudz Vairumtirdzniecības LCD Ekrāns ar Touch Digitizer Samsung Galaxy J8 2018 J810 SM-J810F J810G J810Y J810GF J810M Displejs

Piezīme: Mēs piedāvājam vairumtirdzniecības cenas un piedāvājam labākās atlaides beztaras pasūtījumiem.Nav svarīgi, cik liels daudzums, mēs nodrošināsim jūs ar ļoti konkurētspējīgām cenām.Samazinājās brīvi sazināties ar mums, lai saņemtu personalizētu cenu piedāvājumiem un ārkārtas pakalpojumu.

Galvenās Iezīmes:

1. LCD Ekrāns ar Touch Digitizer Samsung Galaxy J8 2018 J810 SM-J810F J810G J810Y J810GF J810M Displejs.

2. 100% Testēti trīs reizes, pirms nosūtīšanas, lai pārliecinātos, vai bez defektiem, bez plankumiem, nav miruši pikseļi, un neviena funkcija jautājumiem.

3. Rezerves daļa, ko izmanto, lai aizstātu jūsu nepareizi, bojāts, tvaika krekinga produkts, nav atzīts ekrānu.

4. Perfektu kvalitāti, nav viegli sabojāt.

5. Iepakotas ļoti labi un droši, Bubble bag + putu kastē.

6. Piegāde jūsu pasūtījums 48 darba stundas pēc tam, kad maksājums ir apstiprināts.

Lūdzu, pārbaudiet produktu, ja labā stāvoklī tad, kad zemes gabala ierodas vienu reizi.Ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir uz iepakojuma, nepieņemam un, sazinieties ar mums pirmo reizi.

Visi produkti tiek testēti un pārbaudīti, uzmanīgi, pirms izsūtīšanas, tāpēc jūs varat instalēt tos tieši.Lūdzu, pastāstiet mums par pirmo reizi, kad jūs apmierinātu problēmas ar produktu, un mēs centīsimies mūsu labāko, lai jums palīdzētu.Tāpēc, lūdzu, nedod slikti, atsauksmes, uzreiz, ja jums ir problēma.

Mēs pieņemam apmaiņas/nomaiņa produktu 7 dienu laikā no dienas, kad pircēji tās saņemt.Pircējiem vajadzētu maksāt kuģniecības izmaksas, visus nevēlamos produktus, un būtu atgriešanās jaunu.

Guandžou Čempions Electronic Technology Co., Ltd.ir viens no vadošajiem manufaktūras un vairumtirgotājiem visas mobilās

tālrunis rezerves daļas, Guangzhou, Ķīna.Mums ir vairāk nekā 14 gadus, mobilo telefonu rezerves daļas, lauku un mums ir ļoti daudz uzņēmumu ar vairāk kā 500 virs jūras vairumtirgotājiem un remonta darbnīcām.

Ceru, ka mēs varam būt jūsu ilgtermiņa piegādātājs un labas biznesa partneriem mēs piedāvājam jums perfektu kvalitāti, rezerves daļas par ļoti konkurētspējīgu cenu!

1. Mēs varam atzīt zemu cenu, lai jums, tad jums nav nepieciešams maksāt vairāk nodokļu.

2. Visi produkti tiek rūpīgi pārbaudīts pirms to nosūtīšanas.

3. Katra paka būs iepakota droši 100%, un jūs saņemsiet perfektu produktu.

4. Lielākā daļa no produktiem, kas tiks nosūtīts ietvaros 24-48 stundas pēc tam, kad maksājums apstiprināts.

5. tas parasti aizņem aptuveni 3-5 dienas, lai nonāktu ar express, un 15-20 darba dienas ierodas Ķīnas Aviopastu.

Mēs pieņemam apmaksu ar www.deksaruskola.lv, lūdzu, sazinieties ar mūsu www.deksaruskola.lv parādus apkalpojošās komercsabiedrības ja jums ir kādi jautājumi vai izpildīt kādas problēmas, dažiem posteņiem, mēs arī pieņemt PayPal, western union, un tā tālāk.Jūs varat sazināties ar mums, ja jūs vēlaties citu maksājumu.

Mēs novērtējam to, ja jūs varētu mums dot 5-zvaigžņu atsauksmes un atstāt pozitīvu atsauksmi par www.deksaruskola.lv pēc tam, kad jūs saņemat sūtījumu.Mēs dos jums atlaides un dāvanu nākamo reizi.

Ja jūs neesat apmierināti ar mūsu produktiem, lūdzu, neatstāj negatīvas atsauksmes un lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi, mēs centīsimies mūsu labāko, lai palīdzētu jums un dotu jums labu risinājumu.

• Pieskarieties Ekrāna Tips : Kapacitīvais Ekrāns
  • Izmērs : 6 inches
  • Apraksts : LCD Ekrāns ar Touch Digitizer Samsung Galaxy J8 2018 J810 SM-J810F J810G J810Y J810GF J810M Displejs
  • Kvalitāte : Ideāls