1 Iestatiet Vijole Klaviatūra Uzlīmēm, Gumijas Izslēgt Pack Iesācējiem Norāda, Uzlīmes, Vijole Apaļa Mute 5-Raust trokšņu Slāpētājs Daļas

Motīvs:

Pakete Ietver: Klaviatūra Uzlīmes x 1, Apaļa Mute x 4, 5-Raust Izslēgt x 2, pietiekami, lai apmierinātu jūsu dažādām vijole vajadzībām.

Klaviatūra Uzlīmes: ātri Varat palīdzēt iesācējiem atrast atbilstošo hromatiskās skalas praksē, padarot to ātri un ērti lietot.

Skaņas izslēgšana: Izgatavotas no videi draudzīgiem gumijas, tas samazina apjomu, padarot skaņu radītā klavieres klusāk un patīkamāk.Tas ir bieži izmanto vājas piezīmes par mūziku.

Mācību Līdzekli :Liels klasē skolotājs vai privātā studijā skolotājs, lielisks rīks, lai uzzināt, Vijole, fret marķieri aizstāt lentes klaviatūra mācīšanas metodes fingerings, lai sākumā string studentiem.

Apraksts:

Produkta Nosaukums: Klaviatūra Uzlīme Mikrofona Komplekts

Materiāls: Gumijas

Izmērs:

Klaviatūra uzlīme: 19.7 x 3,5 CM

Apaļa mute: 2 x 1CM

5-raust mute: 5.5 x 2.5 x 1.5 CM

Iepakojuma saraksts:

Klaviatūra Uzlīmes x 1

Apaļa Mute x 4

5-Raust Izslēgt x 2

Piezīme:

1. Sakarā ar manuālo mērījumu, lūdzu, ļauj 1-3cm kļūdas.Pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms solīšanas.

2. Jo atšķiras dažādu monitoru, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsu produktu.Paldies.

• Izmantošana : Vijole Izmantot
  • Modeļa Numurs : Klaviatūra Uzlīme Mikrofona Komplekts