Sākumā Kolekcija Tīra Vara Cloisonné Zelta un Sudraba Horizontālā Liellopu Rotaslietas

Sākumā kolekcija no tīra vara Cloisonné filigrāni atgāzies liellopu rotājumi

Naudas sodu meistarība, kā parādīts attēlā(0032200)

Izmērs: 18 cm garums, platums 11cm, un 8cm augstumā

Svēršanas 2543 grami

Maksājuma 1.Mēs pieņemam visus apmaksas.

2.Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu sistēmas PayPal.

3.Maksājumu ir saņēmis 7 (septiņu) darba dienu laikā pēc izsoles slēgšanas.

4.Mēs kuģis savu www.deksaruskola.lv vai Paypal adresi.Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu www.deksaruskola.lv un Paypal adrese ir pareiza, pirms jūs maksājat.

Piegāde

1.Mēs kuģis savu www.deksaruskola.lv vai Paypal adresi.Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu www.deksaruskola.lv un Paypal adrese ir pareiza, pirms jūs maksājat.

2.Preces tiks nosūtītas ar 1-3 darba dienas, kad esam saņēmuši maksājumu.

3.Piegādes laiks ir atkarīgs no mērķa un citiem faktoriem;

4.Starptautiskā pircēju lūdzu, ņemiet vērā:

a.Ievedmuitas nodokļi un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas.Šie tarifi ir pircēja pienākums.Mēs centīsimies mūsu labāko, lai samazinātu risku par muitas nodokļiem.

b.Lūdzu, sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms pirkšanas.

Atsauksmes:

Jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai asv un citu pircēju.

Mēs cenšamies darīt manu labāko apkalpošanu par jums.Ja ir defekts vai bojāts priekšmetu , pat ķīna post zaudēja iepakojumā.Bet neuztraucieties.lūdzu vispirms sazināties ar mums.Mēs varam apmainīt preci vai atgriezt pilnu naudu, lai jūs.Lūdzu, uzticieties mums!Mēs darīsim, kā mēs apsolījis jums.

• Dzīvnieku Tips : valstis
  • Vecums : Nav zināms