Keqing Audekls Karājas Attēlu Japāņu Anime Glezna, Mājas Dekoru, Sienas, Ritiniet Plakāti

Ja tu esi anime, mīļākais vai otaku,jūs labāk ir šo anime sienas banner.Šī anime sienas banner ir izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes izvēli auduma.Cik jauki ir redzēt jūsu mīļākie anime ikdienas jūsu istabā!

1.Dekoratīvie: unikālajai magnētisko rāmja konstrukcija padara to īpašu dekorēšana guļamistaba, dzīvojamā istaba, kopmītnē, birojā, klasē, mācību, koridora vai jebkurā vietā, kuru vēlaties kļūt par pievilcīgu.Vides atkārtojamība: Mūsu magnētisko koka piekares rāmis var ne tikai pakārt akvareļu un audekls mākslas, bet arī aizstāt citas plakāti, attēli un audekls mākslas, kas jums patīk, bez bojājumiem.Unikālu dāvanu: modernais dizains ir unikāls un mākslas, piemērots bērniem, pusaudžiem, studentiem, skolotājiem un ikvienam, kas tev rūp.Saņēmējs saņems savu mīlestību un atstāt dziļu iespaidu.Vienkārša uzstādīšana: jums tikai nepieciešams, lai savienotu augšējās un apakšējās malas audekla ar iebūvēto magnētu, ar koka rāmi.

2. Karājas attēlu ir lieliska dāvana draugiem, ģimenei, skolas biedriem, dzimšanas dienas un augstskolas absolvēšanas ceremonijas.Karājas mājās arī piebilst, māksliniecisku atmosfēru.

3. Tās nedrīkst mazgāt ar ūdeni, un tā ir ieteicama, lai attīrītu to regulāri.

4. Sakarā ar dažādām mērīšanas metodēm, izmērs datus ar kļūdu 1-2cm ir normāls.

• Atbalsta Bāzes : Audekls
  • Forma : Viena