Julius Caesar statuja Biroja Galda Pildspalvu Turētājs Biroja Galda Organizators Biroja Dekoru ar pildspalvu, Paliktni Kancelejas preces, Dāvanu skolotāju dāvanu

Julius Caesar Statuja Biroja Galda Pildspalvu Turētājs Biroja Galda Organizators Biroja Dekoru Ar Pildspalvu, Paliktni Kancelejas Preces, Dāvanu Skolotāju Dāvanu

Aizzīmju Punktiem: 1.Burvīgs Modelēšana: Ļaujiet jūsu darbvirsmas nāk dzīvs ar lielisko Julius Caesar zīmuļu turētājs.Ar dabīgas krūtis no Jūlijs Cēzars, šo radošo zīmuļu turētājs ir funkcionāls un vēstures.

2.Izturīgs un Uzticams: Izstrādāts ar izturīgu sintētisko sveķu materiāls, mūsu julius caesar zīmuļu turētājs ir ne tikai izturīga, bet tā struktūra ir uzticams, un, kas paredzēti, lai pretoties deformācijai.Tās videi draudzīgs, bez smaržas dizains nodrošina jums uzticamu zīmuļu turētājs, kas strādās gadus bez fedings vai kļūst nēsā.

3.Universāls Uzglabāšana: Paaugstināt savu produktivitāti, izmantojot mūsu julius caesar zīmuļu turētājs.Šī parocīgiem galda piederumiem daudzpusīgs uzglabāšanas pildspalvām no dažāda lieluma un formas, no zīmuļi ar marķieriem un vairāk.

4.Galda Dekori: Iegūt organizē, un nodrošinātu, ka darbs ir jautri ar šo unikālo julius caesar zīmuļu turētājs.Izgreznot jūsu rakstāmgalda ar interesantu apdares un stick jebkuru pildspalva, zīmulis, ota vai marķieri uz muguras, lai viegli piekļūt.

5.Funkcionālās Dāvanu: Organizēt savu darbu un pievienot vēsturisku šarmu ar Julius Caesar zīmuļu turētājs.Lieliska dāvana idejas jebkurā mākslas cienītājs, skolotājs vai students, tas ir unikāls un izsmalcināts dizains ir pārliecināts, ka veids, lai ieskaidrot.Parādīt jūsu smalkjūtību un pacelt jebkura galda spēle, ar šo funkcionālo gabals.

Pievienot pieskārienu vēsturei un jautri, lai jūsu darba vietā ar mūsu Julius Caesar zīmuļu turētājs.Īpaši izturīgs un ērts galddatora organizācija, tas kalpo kā interesants apdare.Tas arī padara lieliska dāvana ideja par vēstures entuziasti un fani klasiku.

Specifikācijas:

Nosaukums: julius caesar zīmuļu turētājs

Materiāls: sintētiskie sveķi

Svars: aptuveni 300g

Produkta izmērs: aptuveni 16.5x11.5x9cm/6.5x4.53x3.54 collas

Iepakojuma Saraksts:

1pc julius caesar zīmuli holde

Maksājumu metodes:

· Jūs varat veikt apmaksu izmantojot jebkuru no metodēm, kas iepriekš un pls norēķināties 3 dienu laikā pēc jūsu pasūtījuma.

· Jūsu maksājums tiks pārbaudīti ar www.deksaruskola.lv 24 stundu laikā, un mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu, kad tas ir pabeigts.

· Ja jūsu pasūtījums ir slēgts sakarā ar drošības apsvērumu dēļ, jums būs nepieciešams iesniegt prasību, lai www.deksaruskola.lv.

· Kompensācija, ko izraisa pasūtījumu atcelšana, kompensācijas vienošanās vai starpniecības tiks apstrādāti uzreiz un parasti ilgst aptuveni 7-10 darba dienas, lai sasniegtu savu kontu.

Kuģniecības un iepakojums:

· Visi vienumi tiks pārbaudīta un labi iepakotas, pirms nosūtīšanas.Pasūtījumiem tiks nosūtīts robežās 2-5 darba dienu laikā, pēc maksājuma pabeigšanas.

· Svars paku pa parasto pastu, ir tikai 2kg.Mēs nosūtīsim atsevišķi, ja svars ir virs 2kg.

· Parasti tas aizņem apmēram 15 - 60 dienām un varētu būt nedaudz ilgāks laiks, lai kādu attālās zonas.

· Jūs varat izvēlēties ātra piegāde metodi, ja jūs vēlaties saņemt paku ātrāk, un lai tas jums būs nepieciešams maksāt kuģniecības maksas.

Vēlreiz un kompensācijas:

Mums būs vēlreiz vai kompensāciju, ja sūtījums pazūd, bojāts transportēšanas laikā vai saņemt nepareizu preci.Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Atsauksmes:

· Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, atstājiet mums pozitīvu atsauksmju, mums būs ļoti appreciated.

· Ja ir kaut kas nepareizi, lūdzu, sazinieties ar mums pirmais, pirms jūs atstāt atsauksmes un mēs centīsimies mūsu labāko, lai palīdzētu jums, kamēr viss ir labi.

• Funkcija 5 : statuja jūlijs cēzars
  • Līdzeklis 1 : jūlijs cēzars