Jauns
20Pcs Laba kvalitāte Par Samsung Galaxy A24 4G A34 A54 5G A245F A346 A546 USB Uzlāde Dokā Port Connector Flex Cable

Sazinieties Ar Mums:

Mums ir Vairumtirdzniecība Visām Detaļām , Lūdzu, sazināties ar mums pa www.deksaruskola.lv ziņu par lielāku pasūtījumu.Paldies !

Tajā pašā laikā, mēs varam diskutēt un dalīties nozares produktus un jaunāko situāciju.

Maksājumu & Shipping:

Mēs pieņemam apmaksu ar Darījuma !Mēs tikai kuģis www.deksaruskola.lv Adresi, Tikai , Lūdzu, pārliecinieties, adrese www.deksaruskola.lv ir pareiza !

Krievijas pircējs, lūdzu atstājiet Pilns nosaukums , Paldies !

( Jūs Varat izvēlēties kuģošanas kanāli )

www.deksaruskola.lv Standarta Piegāde

www.deksaruskola.lv Premium Piegāde

Ķīnas Ziņu Parasto Sīkpaku Plus

Ķīnas Ziņu Reģistrēta Gaisa Pastu

E-Packet , DHL , EMS , FedEx

Atsauksmes:

Kad jūs saņemat preci un jūtas apmierināti, lūdzu, sniedziet mums 5-zvaigžņu atsauksmes, paldies ļoti daudz!

Jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi.Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi.Mēs jums atbildēsim 24 stundu laikā.

Garantijas un Atgriešanās:

Mēs darīsim visu iespējamo, lai apkalpotu savus katram klientam .

Ja jūs neesat pārliecināta, kad jūs saņemsiet savu preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 30 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ.

Lūdzu, ņemiet visus oriģinālus priekšmetus nebojātā re-tirgus stāvoklis atgriešanās objektus.Pilna kompensācija tiks piešķirta, ja preces ir atpakaļ to sākotnējā stāvoklī.

Saņemot preces, mēs jums atmaksāsim nekavējoties.

Paldies par lasīšanu! :-)

• Dizains : Bārs
  • Saderīgu Zīmols : Samsung, Samsung, Citi