Vārda dienu šodien svin: Leonīda, Leonīds

Dekšāru pamatskolas zālē

1.oktobrī plkst.9.00

Vakances

Vakances 4 kurinātājiem apkures periodā Dekšāru pamatskolā.

Pieteikties līdz 1.oktobrim pie skolas lietvedes, tel.nr.64640146.

Grāmatu lasīšanas maratons “Grāmatons”

Pasteidzies! Vēl līdz 15. septembrim var iesniegt pieteikumu!

Galvenā balva - planšetdators Galaxy Tab A7 lite

Izdevniecība “Latvijas Mediji” aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 17 gadiem, kā arī viņu vecākus un citus ģimenes locekļus, ģimenes draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā “Grāmatons”, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un pildot radošus uzdevumus.

Konkursa dalībniekam ir jāaizpilda “Grāmatona” kartīte, kas darbojas pēc spēļu “bingo” vai “sudoku” principa. Par izlasīto grāmatu jāuzraksta pavisam īsa atsauksme, jāveic foto uzdevumi. Konkursā noteiktas četras vecuma grupas: 3+, 5+, 11+ un ģimenes grupa, kurā ietilpst gan bērni, gan vecāki un citi ģimenes locekļi vai draugi.

Lai piedalītos naudas balvu un dāvanu karšu izlozē, konkursa dalībniekam jāaizpilda vismaz 3 lauciņi, kuros ir 2 grāmatas un 1 radošais uzdevums. Lielās balvas izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kas aizpildījuši visu kartīti.
Kopējais naudas balvu fonds ir 400 EUR un 12 izdevniecības “Latvijas Mediji” dāvanu kartes 30 EUR apmērā, kā arī izklaidei un mācībām noderīga lielā balva, kas tiks atklāta izdevniecības “Latvijas Mediji” Facebook lapā. Konkursa uzdevumu kartīti ar aizpildītiem lauciņiem, kā arī fotogrāfijas jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2021. gada 15. septembrim.

Grāmatu lasīšanas maratona “Grāmatons” konkursa nolikums: https://ej.uz/gramatons_nolikums

"Grāmatons" kartīte kategorijā 3+: https://ej.uz/gramatons_3_5_gadi

"Grāmatons" kartīte kategorijā 5+: https://ej.uz/gramatons_5_11_gadi

"Grāmatons" kartīte kategorijā 11+: https://ej.uz/gramatons_11_17_gadi

"Grāmatons" kartīte kategorijā ģimenes grupa: https://ej.uz/gramatons_gimene

Lai veicās!

Mūsu futbola meiteņu un skolotāja Andreja skaistā uzvara!

Priecājamies kopā ar mūsu skolotāju Andreju Slavicki un

meiteņu futbola komandu - Marta Kiule, Anastasija Parfjonova, Paula Knipa , Evita Stafecka, Linda Zvīdriņa un Elīna Latkovska.

Jau trešo gadu mūsu skolas meitenes iegūst godalgotas vietas!Tiek uzvarētas lielo pilsētu skolu komandas, kur var salasīt komandu pat vienā klasē.  Cik daudz darba, apņēmības, cik daudz skolotāja pacietības, jo bieži bija : es negribu! vai es nevaru! Šodien visas asaras , tulznas , nobrāzumi un zilumi aizmirstas. Ir tikai gaviles un prieks. Un gribas vēl!

Paldies par  to , ka ienesāt gaišu prieku šajā neparastajā laikā. Arī tagad var daudz ko izdarīt komandā, izdarīt kopā. Mēs to varam un darām! Veiksmi un uzvaras arī turpmāk!

Visa čempionāta spēlēs bija tikai uzvaras. Šodien Audas stadionā Viļānu NSS/Dekšāres komandas rezultāti:

1.spēle plkst.11.00 ar JELGAVAS komandu  1: 0 ;

2.spēle plkst.13.00 FK AUDA  5 : 0 ,

3.spēle plkst.14.00 ar FK VENTSPILS    4 : 0.

Informāciju var skatīt    :  https://lff.lv/sacensibas/sievietes/meitenu-cempionats/?p=10230073

Zinību diena

Vakances

Vakances:

1) sporta skolotāja amatam Dekšāru pamatskolā no 1.septembra,

2) mūzikas skolotāja amatam Dekšāru pamatskolā no 1.septembra.

Pieteikties pie skolas lietvedes, tel.nr.64640146.

Vakance

Vakance apkopējas amatam Dekšāru pamatskolas ēdnīcā no 1.septembra.

Pieteikties pie skolas lietvedes, tel.nr.64640146.

Nāc mācīties pie mums !

Dekšāru pamatskola aicina skolēnus no 1. līdz 9.klasei pievienoties 2021./2022.m.g. esošajam kolektīvam.

Tu varēsi izzināt sevi un pasauli. Būs iespēja pilnveidot sevi sportā, robotikā un citās aktivitātēs.  Dejosim, dziedāsim, iesaistīsimies projektos un izkopsim tradīcijas, kas mūs vienos.

Nāc mācīties Rēzeknes novada

Dekšāru pamatskolā !                                                                                                 Saziņai t.26142884

IZLAIDUMS PIRMSSKOLIŅĀ

Ir labi vēl brīdi kopā būt,

Kad ārā maigs ziedonis mīt,

Ir labi vēl brīdi kopā būt,

Viens otram vēl uzsmaidīt.

Pavisam nemanot ir paskrējis laiks, kad izlaiduma bērni ieradās pirmsskoliņā. Šobrīd šie bērni kā taurenīši gatavojas nākamajam lidojumam – lidojumam uz skolu. 28.maijā pirmssskoliņā notika izlaidums sagatavošanas grupas bērniem.

Visi pirmsskolas grupas bērni dziedāja, dejoja, skaitīja dzejolīšus.

Bērni veiksmīgi tika galā ar sagatavotajiem pārbaudījumiem un var aizvērt pirmsskoliņas durvis, lai spertu soli tālākam, atbildīgākam ceļa posmam – skolai.   Audzinātāja Iveta ar saviem audzēkņiem bija sagatvojusi pārbaudes darbiņus, lai pārliecinātos, vai izlaiduma bērni ir gatavi, lai dotos uz 1. klasi.

Vēlam veiksmi un izdošanos, uzsākot skolas gaitas!

Laiks ir pienācis, un jāsāk lidot,

Spārni briest un vēju sevī krāj.

Ņemsim līdzi sirdij pašā vidū,

Atmiņas, kas tā kā tauriņš māj!

Pirmsskolas skolotāja  Inga Golubcova

Radošā darbnīca „Māmiņai svētki”

Ar siltu saulīti, ar putnu balsīm un ar pirmajiem ziediem nāk Māmiņu diena.

Lai iepriecinātu māmiņas, pirmsskolas grupas bērni cītīgi gatavojās svētkiem: mācījās dzejolīšus, dziesmiņas, ar savām rociņām veidoja krāšņus apsveikumus un ziedu pušķīšus, zīmēja māmiņas.

Māmiņām gatavoja arī saldu pārsteigumu. Radošā darbnīcā bērni cepa kēksiņus:

paši jauca mīklu, lēja to formiņās, dekorēja. Kad kēksi bija izcepti un atdzisuši, iesaiņoja krāšņā papīrā un sasēja ar krāsainu lentīti, lai tos uzdāvinātu māmiņai svētkos.

Pirmsskolas grupas bērni un darbinieki sirsnīgi sveic māmiņas svētkos:

Mīļo, mīļo māmiņ!

Šodien svētki tev,

Steigšu, steigšu tevi

Mīļi, mīļi sveikt.

Dziesmiņu tev dāvāšu,

Dzejolīti skaitīšu,

Puķīti tev dāvāšu,

Saldu buču iedošu.

Pirmsskolas skolotāja Inga Golubcova

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba